23.5.2014 Katčin nový kůň

07.05.2014 17:32

Ve středu jsme četli knihu, kterou napsala Nelli Henkeová a jmenovala se Katčin nový kůň. Četla ji tentokrát nejen Olinka Chomoutová a já, ale všechny děti, každé kousek. Bylo to moc pěkné. Anička Hozdecká, Jituška a Mareček Comoutovi, Mareček jen poslouchal, Nikola a Otto Mužíčkovi, Natálka Bryknarová. Děti malovaly klauny, obrázky jsou vystavené před knihovnou, jsou  barevné a veselé, dětem se povedly. Přišla pak za námi ještě Anička Mikulová a Pája a Ivanka  Pacákovi a společně jsme sledovali jejich taneční vystoupení. První tanec se jmenoval "Žabí tanec" a druhý "Tanec pro trio". Společně jsme zjistili, že by nás bavilo nacvičit nové věci, třeba divadlo. Naše idea  je vytvořit soubor pod vedením Páji a Aničky, všichni jsou zváni ! Jitka Klímová, knihovnice.