Červnová literární dílna - píše Pája Pacáková

02.07.2014 17:09

Tentokrát jsme se sešli v nízkém počtu, protože bylo spoustu akcí před prázdninama. Naštěstí vše zachránila Anička Mikulová, která si pro nás připravila nějaké hádanky a moc chtěla, abychom soutěžili, tak si došla pro další děti až domů. Přivedla Otto, Nikolku a Natálku. Chvíli jsme si četli knížku Líný kocour Josef, při které jsme si vyráběli mašličky z igelitových pytlíků. A pak začala soutěž! Anička rozdala vyplňovací listiny a všichni jsme horlivě přemýšleli nad jejími záludnými otázkami. Poté se Anička odebrala stranou a my jsme dokončovali své mašličky. Někteří z nás potřebovali odejít, ale Anička ne a ne vyhlásit výsledky soutěže. Konečně je tady i se svou výsledkovou listinou. Poté co odkryla tác s cenami, uznali jsme, že se nám to čekání vyplatilo! A protože byla soutěž rozdělena na několik kategorií, tak se každý umístil na 1., 2. nebo 3. místě. Na závěr jsme s vyrobenými mašličkami vyzdobili knihovnu. Jestli si také chcete vyzdobit knihovnu, neváhejte a přijdte příště na literární dílnu!

Dnes jsem to za Jitku vzala a píšu tuto zprávu, já Pája Pacáková, aby toho neměla moc. A také za všechny ostatní děti - Jitušku a Marečka Chomoutovi s Olinkou, Aničku Mikulovou, Otto a Nikolku Mužíčkovi, Natálku Bryknarovou a Ivču Pacákovou.

Ke každé zprávě jsou fotky ve fotogalerii, ale POZOR, nové jsou vždy až na konci.

Pája Pacáková