První setkání s knihovnou

21.11.2015 11:13

Místní knihovna Vlastibořice

PRVNÍ SETKÁNÍ S KNIHOVNOU: 21.10. 2015

Při jedné středě v knihovně nás s dětmi napadlo, že bychom mohli pozvat rodiče s malými dětmi, kterých je tu ve Vlastibořicích a okolí dost a ještě jsme je u nás neuvítali. Děti vyrobily pozvánky, roznesly je, zpráva byla i na webu knihovny. Olga Chomoutová přinesla akordeon, Pája Pacáková s Aničkou Mikulovou kytaru a flétnu a nacvičovali jsme společné hraní a zpívání. 21. 10. ve středu se nesešlo moc nových, byli jsme v převaze, ale stejně se nám to líbilo. Uvítali jsme Violku Pánkovou a Lilianku a Honzíka Beksovi, zpívali jsme všichni dětské písničky. Došlo i na kreslení a přizdobení knihovny. Doufáme, že k nám naleznou cestu i další noví čtenáři.

JItka Malá

Zveme maminky s malými dětmi do knihovny 21.10.2015 v 17.00 hodin

na PRVNÍ SETKÁNÍ S KNIHOVNOU

Společně s dětmi si knihovnu prohlédneme a zazpíváme, účinkovat budou vlastibořické děti, pravidelní čtenáři,

už se na vás všichni těšíme!